Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Сесія заставка

13 квітня 2021 року о 10.00 год. у залі для засідань по вул. Шевченка, 20а  в м.Борщеві відбудеться дев’ята сесія Борщівської міської ради восьмого скликання.
 
Розпорядження міського голови від 29.03.2021 №124 "Про скликання дев’ятої сесії міської ради восьмого скликання"

 

про добір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства ,,Борщівський центр первинної медико – санітарної допомоги” Борщівської міської ради
 
Керуючись законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ,,Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я територіальної громади міста Борщева, затвердженого рішення сесії Борщівської міської ради від 09.02.2021 року № 270 Борщівська міська рада розпочинає прийом пропозицій щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії (далі – комісія) з проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства ,,Борщівський центр первинної медико –санітарної допомоги” Борщівської міської ради представників від:
Борщівської міської ради (три особи);
трудового колективу відповідного закладу охорони здоров’я, обраних на загальних зборах трудового колективу (три особи);
галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.
Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління шляхом жеребкування.
Членом комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:
наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законодавством порядку;
накладене адміністративне стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
наявність конфлікту інтересів згідно з Законом України ,,Про запобігання корупції”.
Документи стосовно кандидатур членів комісії, які подаються до виконавчого комітету міської ради:
лист у довільній формі, підписаний головуючим на загальних зборах трудового колективу, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу комісії;
витяг з протоколу загальних зборів про обрання зазначених кандидатур;
лист у довільній формі, підписаний керівником галузевої професійної спілки, громадського об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності, із зазначенням чотирьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу комісії;
копія статуту галузевої професійної спілки, громадського об’єднання;
копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для галузевої професійної спілки, громадського об’єднання);
звернення незалежного експерта у сфері охорони здоров’я з проханням включення до складу конкурсної комісії з наданням документів, що підтверджують відповідний рівень кваліфікації.
Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подавати секретарю виконавчого комітету Борщівської міської ради за адресою м. Борщів, вул.. Грушевського,2 впродовж 15 днів з моменту оприлюднення цього оголошення.
Визначення осіб до складу конкурсної комісії з числа представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я відбудеться на засіданні виконавчого комітету.
Про час та місце проведення засідання виконавчого комітету буде повідомлено додатково.
Телефон для довідок: 03541 21264

 

 

 

Слухання2

         Завтра, 26 березня 2021 року в малому залі міського Будинку культури (вул. Грушевського, 3) відбудуться громадські слухання містобудівної документації «Схема планування території Борщівської об’єднаної територіальної громади Тернопільської області». Під час слухань представники «УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО - ПРОЕКТНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА», які є розробниками згаданої містобудівної документації, представлять учасникам свої напрацювання.

         Повідомляємо, що згадана містобудівна документація розроблена за співпраці з Програмою «DOBRE», в рамках проєкту АА-К-0331_СІК-Е-0169 - «Створення документації з просторового планування території та землевпорядних робіт в ОТГ – комплексне просторове планування». Загальна вартість проєкту - 821085,0 грн., з них кошти Програми «DOBRE» - 735085,0 грн., співфінансування з міського бюджету 86000,0 грн.

Проєкт Схеми планування Борщівської ОТГ Тернопільської області розроблено з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території громади. Завданнями Схеми планування території громади є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території; формування системи громадського обслуговування населення; організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою; організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів; визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини; визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

 

 

Виконком заставка

Відповідно до розпорядження міського голови 29 березня 2021 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань Борщівської міської ради, за адресою: м.Борщів, вул. Шевченка, 20 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

1) Про утворення комісії з питань захисту прав дитини.
2) Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження змін до Програми розвитку футболу, міні-футболу та футзалу в Борщівській міській територіальній громаді «Здоров'я молоді - майбутнє нації» на 2018-2022 роки».
3) Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян територіальної громади міста Борщева.
4) Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про ліквідацію Комунальної організації (установи, закладу) «Борщівська публічна бібліотека» та затвердження ліквідаційного балансу».
5) Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про ліквідацію комунальної установи «Централізована клубна система Борщівської міської ради» та затвердження ліквідаційного балансу».
6) Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг соціального характеру, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Борщівської міської ради.
7) Про проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської ради.
8) Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження переліку та тарифів на платні соціальні послуги Центру надання соціальних послуг Борщівської міської ради на 2021 рік».
9) Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про звільнення від плати за надання соціальних послуг (соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах) та (догляд вдома) окремих категорій громадян Борщівської міської територіальної громади.
10) Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у населених пунктах Озерянського старостинського округу.
11) Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у селі Ланівці.
12) Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у селі Цигани.
13) Про затвердження проекту будівництва «Капітальний ремонт ясельної групи Борщівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) по вул. Січових Стрільців, 10 Тернопільської області».
14) Про зміну поштової адреси нежитловому приміщенню (будинок культури) по вул. Центральна в с. Кривче.
15) Про надання дозволу жителям багатоквартирному житлового будинку № 13 по вул. Шевченка в м. Борщеві на встановлення шлагбаума по вул. Шевченка 11 Б в м. Борщеві.
16) Про встановлення по вул. Залізничній в м. Борщеві шлагбаума для обмеження проїзду вантажного транспорту.
17) Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2021 рік.

Завантажити проекти рішень

 

Сесія заставка

26 березня 2021 року о 10.00 год. у залі для засідань по вул. Шевченка, 20а  в м.Борщеві відбудеться восьма (позачергова) сесія Борщівської міської ради восьмого скликання.