Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

 

Відповідно до реформи децентралізації держава делегувала органам місцевого самоврядування ряд повноважень в сфері соціального захисту населення, в тому числі проведення нарахування на виплати наступним категоріям із числа жителів Борщівської територіальної громади:

- допомога до пенсії ветеранам ОУН-УПА;

- сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО;

- членам сімей загиблих в Афганістані;

- компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин;

- компенсаційні виплати особам з інвалідністю на ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування;

- видатки на пільгове медичне обслуговування осіб, постраждалих внаслідок ЧАЕС.

З метою формування справ отримувачів та нарахування вказаних допомог,  просимо жителів громади вищевказаних категорій терміново звернутися у відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності та соціального захисту за адресою м. Борщів ,вул. Грушевського,5 для подачі пакету документів, надавши копії паспорта, ідентифікаційного коду та посвідчення особи, що підтверджує статус одержувача  допомоги певної категорії.

161773331 1363803283976080 1769636006558418379 o

Сьогодні 14 соціальних працівників відділення соціальної допомоги вдома, КУ «Центр надання соціальних послуг» Борщівської міської ради, отримали велосипеди від Українського Фонду соціальних Інвестицій (УФСІ), в рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді». Варто відзначити, що міська рада співпрацює з фондом з 2018 року. Проектом також передбачено  отримання 3 електроскутерів.  Борщівський міський голова Ігор Чопик подякував представникам Українського Фонду соціальних Інвестицій (УФСІ) за необхідні для соціальних робітників подарунки, висловив надію на наступну співпрацю. А також подякував соціальним робітникам за їх нелегку, але таку важливу працю, побажав здоров’я і всіх земних гараздів. Консультант з розвитку потенціалу громад в Тернопільській області - Ірина Кисляк наголосила на тому, що Фонд і надалі співпрацюватиме з Борщівською громадою по питаннях покращення надання якісних соціальних послуг жителям громади.

 

ІНФОРМАЦІЯ

Борщівської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Борщівської міської територіальної громади

Борщівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної  оцінки об’єктів  комунальної власності  Борщівської міської територіальної громади.

  1. Найменування об’єкта оцінки: - нежитлове приміщення площею 41,6 м, яке знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 9Б,  м. Борщів, Тернопільська область

Найменування балансоутримувача об’єкта: Борщівська міська рада.

Мета проведення оцінки: визначення початкової (ринкової) вартості об’єкта для подальшого передачі в оренду.

Телефон замовника конкурсу (03541) 2-12-64.

Електронна адреса замовника конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: ні.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 28.02.2021.

Платник робіт з оцінки: Борщівська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 2100 грн.

Подібними до об’єкта оцінки будуть вважатися: приміщення, частини будівель (адміністративна, торговельно-адміністративна, торговельна нерухомість).

  1. Найменування об’єкта оцінки:- нежитлове приміщення площею 94,2 м, яке знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 7А,  м. Борщів, Тернопільська область

Найменування балансоутримувача об’єкта: Дочірнє підприємство «Техніка»

Мета проведення оцінки визначення початкової (ринкової) вартості об’єкта для подальшого передачі в оренду.

Телефон замовника конкурсу (03541) 2-12-64.

Електронна адреса замовника конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: ні.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 28.02.2021.

Платник робіт з оцінки: Борщівська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 2750 грн.

Подібними до об’єкта оцінки будуть вважатися: приміщення, частини будівель (адміністративна, торговельно-адміністративна, торговельна нерухомість).

 

Під час обрання переможця конкурсною комісією буде розглядатися рекомендована максимальна ціна надання послуг з оцінки майна, що склалася в II півріччі 2020 року, відповідно до листа Фонду державного майна України від 15.06.2016 № 10-36-11307 та доповнення до нього (лист Фонду державного майна України від 24.02.2021 № 10-59-3947).

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки об’єктів комунальної власності  Борщівської об'єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням сесії Борщівської міської ради від 26 лютого 2019 року  № 1238 (далі – Положення № 1238), Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (із змінами, зокрема, внесиними наказом Фонду державного майна України від 11.02.2020  № 277) (далі – Положення) , та з урахуванням умов цього оголошення.

Замовник робіт з оцінки: Борщівська міська рада (вул. Грушевського, 2, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702).

До участі в конкурсі з метою надання послуг з оцінки майна можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення № 1238.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті  і складається із:

  • конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо його не було  визначено в інформації про проведення конкурсу;
  • документів щодо практичного досвіду виконання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення).
  • підтвердних документів.

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (додаток 3 до Положення);
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту, оцінку якого буде здійснювати переможець конкурсу;
  • інформація про претендента (додаток 4 до Положення).

Інформація про претендента містить:

  • наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності;
  • інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів, тощо.

Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності.

Інші вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні № 1238, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього.

Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2 – 4 до Положення № 1238 формами, що знаходяться на офіційному веб-сайті Борщівської міської ради (посилання). Також їх можна отримати в Борщівській міській раді за особистим зверненням.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті шляхом поштового відправлення або до загального відділу Борщівської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 2,  м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 з описом документів, що містяться у конверті, і має містити пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) по кожному об’єкту оцінки окремо. На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Конкурс відбудеться через 15 днів з дня опублікування цієї інформації, 19 березня 2021 року о 14:00, в приміщенні Борщівської міської ради, за адресою м. Борщів, вул. Грушевського, 2.

Документи приймаються Борщівською міською радою не пізніше ніж за два дні до дати проведення конкурсу. Телефон для довідок: (03541) 2- 12 -64 .

160075926 1359579674398441 686700685123456320 o

11 березня 2021 року відбулося засідання сесії міської ради у роботі якої взяли участь 23 депутати міської ради. На засіданні розглянуто 123 питання порядку денного, з яких - 119 питань схвалено, а 4 питання не підтримано.
З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіціному веб сайті міської ради в рубриці "розпорядчі документи" в термін передбачений Регламентом міської ради.