Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

150947112 1344253262597749 3488380673734437361 o 151431422 1344253432597732 1894970899434537206 o
Під керівництвом міського голови Ігоря ЧОПИКА, в залі засідань Борщівської міської ради по вул. Шевченка, буд. 20А, відбулись консультації з громадськістю щодо створення спільного українсько-німецького підприємства з виробництва електричної енергії на біопаливі.
Під час консультацій, міський голова проінформував присутніх про потенційних інвесторів, технологічний цикл виробництва електроенергії, потужності майбутнього спільного підприємства, створення 48 нових робочих місць на основному підприємстві та додаткових в тепличному господарстві, яке розміщуватиметься поруч.
Керівник громади наголосив на важливості створення даного підприємства, оскільки завдяки його потужностям ми зможемо забезпечити комплексне вирішення питання поводження з усіма видами відходів, які утворюються виключно на території населених пунктів нашої громади. На усі запитання громадськості ним надано вичерпні відповіді.
В свою чергу учасники консультацій піднімали наступні питання: безпечності виробництва; вивчення можливості заміни запропонованої ділянки; запропонували включити представників громадськості до складу робочої групи, яка відвідає подібне виробництво.
 
Враховуючи погіршення погодних умов минулого тижня Борщівська міська рада з 12 лютого розпочала посилену роботу щодо розчищення автомобільних доріг та вулиць на території міста Борщева і підпорядкованих старостинських округів.
Під час погіршення погодних умов, сильного снігопаду, який утворив снігові замети та спричинив серйозні незручності для людей, техніка та працівники комунальних служб Борщівської міської ради працювали злагоджено та ефективно. Крім того, нашій громаді прийшли на допомогу, по розчищенні доріг від снігу, підприємства та фермерські господарства, які впродовж багатьох років орендують земельні ділянки та ведуть господарську діяльність на територіях міста Борщева та 11 – ох старостинських округів громади.
Завдяки спільним діям комунальних служб, підприємств та організацій станом на 16 лютого були розчищені не тільки вулиці міста та сіл, а й під’їзди до населених пунктів громади (центральні автошляхи), під'їзні шляхи до соціальних об’єктів: шкіл, ФАПів, дитячих садків, відділень поштового зв’язку.
Висловлюємо подяку за злагоджену та ефективну роботу структурному підрозділу Борщівський РЕМ ВАТ Тернопільобленерго, працівники якого, незважаючи на відсутність транспортного сполучення, забезпечили відновлення електропостачання (ремонт електромереж) у селах громади.
Крім того, міська рада висловлює щиру подяку усім службам, установам та організаціям, які доклали зусилля у боротьбі з негодою, а громадянам за розуміння і підтримку. на автошляхах спільно з технікою комунальних підприємств міської ради працювали: Борщів - ТОВ «Кнауф Гіпс Скала» Балафін І.Є. Ланівці - СФГ «Козаччина» Бідулько О.Я.; Озеряни - ФГ «Червона калина» ФедухаВ.В.; Констанція - ФГ «Застава»Нічлавська» Тхорик І.А.; ФОП Дунець А.Є.; Кіляр Володимир; Жилинці - ТОВ «Нове відродження» Матієшин А.П.; Бабинці - ТОВ «Агрополіс»; Шупарка - ПП «Форватор»; Глибочок - ТОВ «Агрополіс»; Сков’ятин - ТОВ « Кнауф Гіпс Скала» Балафін І.Є.; Сапогів - ПП «Вектор ВВ» Вороний В.Я.; ТзОВ «Перейми»; ТОВ «Кернел»; Чайка В., Гнатюк В., Яковишин Д.; Королівка - ПП Яворський І.Я.; Вовківці - ТОВ «Перейми»; Гаврилюк С.С.; Кривче - ТОВ «Перейми»; Цигани - СФГ Федин Д.Б.; Мушкатівка - СФГ «Україна» Сидорак І. Поважний В.
Оскільки, за даними Гідрометцентру України і надалі спостерігатиметься погіршення погодних умов, вкотре звертаємось до жителів Борщівської громади без нагальної потреби не виїжджати з дому.
Боротьба зі сніговими заметами триває…

12 лютого 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради.
На засіданні розглянуто питання про ситуацію щодо погіршення погодних умов та організацію проведення заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій та подій і забезпечення життєдіяльності населення територіальної громади міста Борщева.
За результатом обговореного питання комісією прийнято рішення:
1. Рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти, що здійснюють діяльність на території населених пунктів територіальної громади міста Борщева, в період з 15 по 19 лютого 2021 року :
1) освітній процес здійснювати без відвідування здобувачами освіти закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти;
2) навчання здобувачів освіти здійснювати шляхом використання дистанційних технологій.
2. Старостам старостинських округів територіальної громади міста Борщева, керівникам суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління Борщівської міської ради та тим, що здійснюють свою діяльність на території територіальної громади міста Борщева:
1) забезпечити повною мірою виконання плану заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і забезпечення пожежної безпеки впродовж зимового періоду 2021 року;
2) посилити особистий контроль щодо вразливих категорій населення, які проживають на території відповідних старостинських округів.
3. Про стан справ щодо забезпечення життєдіяльності населення, функціонування закладів соціальної сфери та інфраструктури, наявності автотранспортного сполучення, газо, електро та водопостачання інформувати керівника оперативного штабу через відповідального секретаря комісії з ПТЕБ та НС, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олега МАЛИННИКА (тел. +380679011405). При загрозі виникнення надзвичайної ситуації або події – негайно інформувати за телефоном +380673500462 (міський голова – Ігор ЧОПИК), +380676003858 (перший заступник – Володимир ДУПЛАВИЙ), +380673356318 (заступник – Анатолій НИКОЛІВ), +380977916834 (заступник – Уляна ПАСІЧНИК) з подальшим письмовим підтвердженням.


4. Керівникам суб’єктів господарювання вжити дієвих заходів щодо недопущення виникнення, у зв’язку із пониженням температури повітря, пошкодження системи опалення на підпорядкованих об’єктах, забезпечити належне утримання та експлуатацію будівель та споруд. Передбачити дотримання та виконання заходів пожежної безпеки.
Додатково інформуємо, що силами Борщівського районного відділу управління ДСНС України у Тернопільської області спільно з КНП «Борщівська міська лікарня» на території Борщівської міської ради розгорнуто пункт обігріву в терапевтичному відділені міської лікарні.
Шановні жителі Борщівської громади! За даними Українського гідрометеорологічного центру протягом наступного тижня очікується значне погіршення погодних умов, зниження температури, сильні пориви вітру, що можуть призвести до перебоїв енергопостачання окремих населених пунктів громади, порушення чи припинення руху автотранспорту.
Просимо бути уважними та обережними, відповідально ставитись до власного життя і життя своїх близьких, без особливої потреби не виїжджати.

150408444 1343520926004316 4333745799418919701 o

 

Про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення та громадських слухань

Питання, що виноситься для обговорення на громадських слуханнях:

Створення спільного українсько-німецького підприємства з виробництва електроенергії на біопаливі у місті Борщеві

Ініціатор громадських слухань – Борщівський міський голова Ігор ЧОПИК.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія інвестиційного проєкту:

мешканці Борщівської міської територіальної громади, депутати Борщівської міської ради, посадові особи виконавчих органів міської ради, представники підприємств, організацій, установ, громадських організацій та суб’єктів господарювання, які ведуть свою діяльність на території Борщівської міської територіальної громади.

Можливі наслідки від реалізації інвестиційного проєкту для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Реалізація проєкту:

сприятиме  зайнятості мешканців громади (зокрема, створення 48 робочих місць, а також додаткових робочих місць в суміжних галузях), а також розвитку рослинництва у сільському господарстві;

комплексно вирішиться питання поводження з відходами, в тому числі ліквідація існуючого полігону ТПВ у м. Борщеві, а також стихійних сміттєзвалищ на території громади; 

планується збільшення надходжень до бюджету громади на 15 млн. грн. щорічно з потенціалом до зростання;

на початковому етапі реалізація проєкту потягне за собою фінансові витрати з бюджету громади.

Спосіб забезпечення участі в публічному громадському обговоренні: громадські слухання.

Поштова й електронні адреси для подання пропозицій та зауважень:

вул. Грушевського, буд.2, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації триватимуть з 10 по 19 лютого 2021 року.

Громадські слухання з питання створення спільного українсько-німецького підприємства з виробництва електроенергії на біопаливі у місті Борщеві будуть проведені 17 лютого 2021 року о 11 00 год в залі засідань  Борщівської міської ради по вул. Шевченка, буд. 20А (І поверх) у м. Борщеві.

Зауваження та пропозиції можна подавати у формі письмових та електронних листів або звернень до 17 лютого 2020 року.

До розгляду не приймаються анонімні пропозиції, а також пропозиції які мають неконкретний характер, містять ненормативну лексику, наклепи, образи, суперечать чинному законодавству України.

Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення:

вул. Грушевського, буд.2, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702

тел.: 0979686085, 03541 2 12 64

Відповідальна особа:  начальник економічного розвитку, інвестиційної діяльності  та соціального захисту Борщівської міської ради ВОЙТУХІВ Віталій Петрович.

Результати публічного громадського обговорення проєкту рішення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Борщівської міської ради (сторінка «Взаємодія з громадськістю-Консультації з громадськістю») до 22 лютого 2021 року.