Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

КП «Добробут» Борщівської міської ради  (ідентифікаційний код 41657489) повідомляє, що Борщівською міською радою прийнято рішення  про припинення Комунального підприємства «Добробут» Борщівської міської ради  шляхом ліквідації від 20.01. 2021р. за № 244.

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня опублікування цього повідомлення про прийняття рішення про припинення діяльності юридичної особи в результаті ліквідації ( з 25.01.2021р.).

Письмові вимоги приймають до 25. 03. 2021р. за адресою: Україна, 48702, Тернопільська обл.. Борщівський р-н., м. Борщів, вул. Гніздовського, будинок 2.

Голова ліквідаційної комісії  - Кузик Василь Іванович

 Z0kL7WGkLGVl8G65f3i7.r575x340

         В рамках обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2023 роки, схваленої рішенням сесії Тернопільської обласної ради від 23.12.2020 р. № 41 розпочав діяти новий Порядок використання коштів, передбачених на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва (далі - Порядок).

         Зазначений Порядок розміщений на офіційному веб-сайті облдержадміністрації за посиланням: http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/publication/content/26830.html.

         Скориставшись даним видом допомоги, суб’єкти господарювання мають можливість отримати відшкодування відсоткової ставки у розмірі 50% за кредитами банків. Цільове використання кредиту за відповідною програмою повинно бути спрямоване на модернізацію технологічного процесу виробництва або основних засобів; придбання або модернізацію обладнання; придбання, будівництво або реконструкцію приміщень.

         Детальну інформацію про умови участі в програмі часткового відшкодування можна отримати в Тернопільському регіональному центрі підтримки підприємництва за телефоном (0352) 25 25 85.

 

Виконком заставка
 

20 січня 2021 року о 09 год. 30 хв.  відбудеться засідання виконавчого комітету (зал засідань м. Борщів, вул. Шевченка, 20А)

Детальніше:Відбудеться засідання виконавчого комітету

Під головуванням міського голови Ігоря Чопика відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у роботі якого взяли участь 29 членів виконкому.

Під час обговорення питання «Про затвердження  порядку денного» внесено пропозицію додатково включити до розгляду питання «Про затвердження переліку та вартості платних послуг комунальним підприємством «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради».

Членами виконавчого комітету прийнято рішення «Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2021 рік», «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пункті територіальної громади міста Борщева», «Про стан розгляду звернень громадян, які надійшли до Борщівської міської ради за 2020 рік».

Загалом членами виконкому схвалено дві програми в галузі медицини та ряд питань щодо затвердження нових положень про структурні підрозділи міської ради, описів печаток та штампів міської ради, переліку оплачуваних громадських робіт на 2021 рік, плану основних заходів цивільного захисту територіальної громади міста Борщева на 2021 рік, звільнення батьків від плати за харчування у закладах загальної середньої освіти та ДНЗ, присвоєння ряд поштових адрес.

Усі питання порядку денного членами виконкому підтримані, по яких прийняті позитивні рішення.

Сесія заставка

20 січня 2021 року о 11.00 год. у залі для засідань по вул. Шевченка, 20 в м.Борщеві відбудеться п’ята позачергова сесія Борщівської міської ради восьмого скликання.