Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

 

Головний фінансовий документ — бюджет Борщівської громади 2021 року прийнято.
Вчора відбулося перше пленарне засідання четвертої сесії міської ради, під час якої депутати розглянули та підтримали низку важливих питань щодо соціально-економічної та культурної діяльності громади, затвердили програми та положення, прийняли рішення у галузі містобудування.
Особливу увагу приділили обговоренню питання формування бюджету на 2021 рік. Депутати наголошували на необхідності залучення інвестицій та, відповідно, вишукування додаткових джерел наповнення міського бюджету.
Врахувавши рішення виконкому щодо бюджету та пропозиції відповідної бюджетної комісії, депутати одноголосно ухвалили рішення про бюджет 2021 року.
 
У Борщівській громаді засяяли святкові вогні головної ялинки, а найменші мешканці громади зустрічали Святого Миколая.
Цікаве казкове дійство для дітей відбулось за участю дитячих колективів Борщівської школи мистецтв (директор - Заслужений працівник культури України Галина Онишко) : " Джерельце" - керівники Любов Кудінова, Зоя Сушко, вокального ансамблю - керівник Галина Черсак, учнів театрального відділу - керівник Заслужений працівник культури України Галина Уруська, вокального дуету - керівник Надія Захарчук.
 
Більше фото та відео
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні, на майдані Незалежності у місті Борщеві відбулось урочисте відкриття Різдвяного вертепу. Інсталяція з фігурами біблійних персонажів, де показана подія народження Ісуса Христа є однією із основних різдвяних традицій, а від сьогодні й у нашій громаді усі охочі зможуть помилуватись локацією чи зробити фото на її фоні.
Урочисте відкриття розпочала заступник міського голови Уляна Пасічник, яка привітала присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та особливим святом для найменших мешканців громади - святом Святого Миколая. Висловила сподівання, що саме ця нова локація стане місцем, де в час святкувань лунатимуть колядки та пануватиме атмосфера Різдва.
Освячення Різдвяної шопки та спільну молитву провели отці Іван Яворський та Богдан Боднар. На завершення святкового дійства присутні виконали уривок колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю».
 
Шановні жителі та гості Борщівської об’єднаної територіальної громади!
Запрошуємо дітей та дорослих в переддень свята Святого Миколая 18 грудня 2020 року, о 15.30 год. на майдан Свободи в місті Борщеві для участі в урочистому святі запалення вогнів новорічної ялинки.
До вашої уваги казкове дійство, виступи дитячих колективів і солодкі подарунки учасникам свята від Святого Миколая.
Просимо усіх дотримуватись соціальної дистанції та протиепідемічних заходів❗️