Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

За підсумками ігор  чемпіонату Тернопільської області серед чоловічих команд з волейболу 2018-2019 року, який відбувся 27 січня 2019 року в м.Тернопіль, Борщівська волейбольна команда «Олімп» здобула перемогу із рахунком 3:0 над ВК "ДСО - ТНЕУ". 
Вітаємо наших гравців з перемогою.

 

В серцях людських не вмерли Крути,
Вони проклали у майбутнє шлях,
Щоб гордо майорів навіки 

Жовто-блакитний України стяг.
Було їх триста, тільки триста
Героїв - українських соколят

 0 02 05 026ff68a6caa232e3e6e3b21301b186abc6e21a60c6888ea2993d5ff98588454 de23617e

Впродовж 23-25 січня міський голова Іван Кобилянський прозвітував про перед громадами сіл Пищатинці, Стрілківці, Королівка, Висічка, Верхняківці, Цигани та Мушкатівка про виконану роботу у 2018 році.

У доповіді міський голова зупинився на питаннях виконання бюджету, економічного розвитку території громади, соціального захисту населення, надання адміністративних послуг громадянам, розвитку галузей освіти, культури, спорту. Не оминув увагою, звичайно ж, допомогу військовим.

Крім того, він відповів на ряд запитань, які надійшли від жителів громади на звіті. Зокрема, йшлося про продовження проведення ремонтних робіт у закладах культури та освіти, проведення ремонту доріг комунальної власності, забезпечення безперебійного електропостачання, впорядкування сільських кладовищ та благоустрій в населених пунктах.

За результатами звернень міський голова надав ряд доручень відповідним керівникам структурних підрозділів міської ради.

Розширений звіт міського голови заплановано провести 31 січня 2019 року о 10.00 год. в приміщенні Борщівської школи мистецтв за адресою: м. Борщів вул. С.Стрільців 1.

Більше фото https://www.facebook.com/borschivrada

 

В приміщенні міської ради відбулася зустріч міського голови Івана Кобилянського та окремих керівників виконавчих органів міської ради з представниками програми «DOBRE» Ігорем Каспруком та Бжегошом Дзіарскі (експерт Фонду розвитку локальної демократії м.Варшава). В ході зустрічі розглянуто питання щодо підготовки стратегії та діагностики місцевого розвитку Борщівської ОТГ, обговорено перспективні напрямки розвитку громади в соціальній та культурній галузях. Після обговорення пропозицій визначено сильні сторони громади та вплив різних негативних факторів, які можуть позначитися на розвитку громади.