Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Борщівська об’єднана територіальна громада вітає Предстоятеля Української Православної Церкви – Святійшого Філарета, Почесного громадина міста Борщева із присвоєнням звання Герой України згідно Указу Президента України №3/2019 від 08.01.2019 "Про присвоєння звання Героя України".

Звання Герой України Філарет удостоєний за видатну історичну роль у становленні незалежної Православної Церкви України, діяльність, спрямовану на відродження духовності Українського народу, піднесення авторитету православ'я, утвердження ідеалів милосердя і міжконфесійної злагоди.

Довідково:
Рішенням сесії Борщівської міської ради від 8 жовтня 2009 року, в честь високої поваги Святійшого отця до громади міста та за сподвижницьку працю над розбудовою Помісної Православної Церкви в Україні, звання Почесного громадянина міста Борщева присвоєно Предстоятелю Української Православної Церкви – Святійшому Філарету. Таке рішення депутати вирішили приурочити до першого візиту Філарета в наше місто.
Святійший Патріарх Київський і Всієї Руси-України Філарет (в миру Михайло Антонович Денисенко) народився 23 січня 1929 року в селі Благодатному на Донеччині. 
Закінчив Одеську духовну семінарію, згодом – Московську духовну академію. Нагороджений орденом Ярослава Мудрого V, IV, III, II, I ступенів, Орденом Свободи.

Різдвяні свята – це період, коли кожна домівка наповнюється родинним затишком та теплом, а серця – радістю й добром, які передаються через вертеп та коляду.
Сьогодні до міської ради з театралізованим дійством завітали жителі с.Пищатинці.

 

Більше фото на https://www.facebook.com/borschivrada/

Xmass

Шановна громадо!

У ці зимові дні, осяяні Вифлеємською зіркою і зігріті душевним теплом, добротою та любов’ю наших сердець, зі щирістю і радістю вітаю всіх вас зі святом, яке дарує надію і сподівання на краще майбутнє, несе світло добра і любові до кожної оселі – з Різдвом Христовим! 
У сімейне свято Різдва бажаю вам миру, спокою і тепла у ваших родинах, любові та щирої радості від спілкування з найріднішими людьми.
Нехай цей світлий день об`єднає усіх нас, хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки.
Хай незгасаюче світло різдвяної зірки, світло любові, примирення стануть для Вас джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому. Нехай щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю.

З Різдвом Христовим, дорогі земляки!

З повагою,
міський голова Іван Кобилянський

 

Снимок 4

Борщівська об’єднана територіальна громада прийняла #колядачелендж від Тернопільської обласної державної адміністрації та Борщівської районної державної адміністрації.