Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Сьогодні в рамках вшанування 110 – ої річниці від дня народження Степана Бандери у Центральній районній бібліотеці відбулось обговорення постаті відомого діяча українського визвольного руху.
Участь в даному заході взяли представники органів місцевого самоврядування, голови громадських організацій, працівники Центральної районної бібліотечної системи, жителі міста.
У своїх виступах доповідачі: Петро Довгошия, Марта Кузьмич, отець Богдан Боднар, Марія Довгошия, Ганна Костів-Гуска, Андрій Русенко Степан Фридрак, Андрій Чокан та Галина Свідінська розповіли про визначну постать Степана Бандери в процесі становлення української державності. Зазначено, що провідник ОУН усе своє життя присвятив національно-визвольній боротьбі за права і свободу народу, утвердження самостійної державності на світовій арені. Сьогодні ім’я Бандери стало символом безкомпромісної боротьби за вільну державу. 
Учень Борщівського НВК ЗНЗ І-ІІІ ст. №3 гімназія ім. Р.Андріяшика Олег Рудик декламував для присутніх вірші приурочені Степану Бандері й визвольній боротьбі українського народу.

 

Міський голова Іван Кобилянський за участю заступників та секретаря міської ради провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів міської ради.
Під час наради обговорено питання про діяльність структурних підрозділів міської ради, зокрема про діяльність закладів освіти та культури, організацію проведення культурно-мистецьких заходів на території громади, стан сплати податків до місцевого бюджету, економію енергоносіїв у закладах соціальної сфери, належне утримання доріг комунальної власності, укладання договорів оренди приміщень, виготовлення проектно-кошторисних та інших документації на об’єкти капітального будівництва, розроблення «Дорожньої карти» та підготовки матеріалів до чергового Звіту міського голови за 2018 рік.
За результатами наради присутнім керівника дано доручення та встановлено контроль за виконанням.

 

 

Борщівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 04.01.2019 р. з 09.00 до 14.00 буде припинено електропостачання в м. Борщеві по вулицях: Я.Кондри та частина Шевченка (біля стадіону)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Борщівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 03.01.2019 р. з 10.00 до 17.00 буде припинено електропостачання в м. Борщеві по вулицях: Нічлава, Вовківська, Олімпійська, К.Попович, а також в селах Верхняківці та Висічка

 

 

 

 

 

 

 

 

У новорічну ніч біля головної ялинки громади міський голова Іван Кобилянський з побажаннями добра, миру достатку та злагоди привітав жителів та гостей міста з Новим 2019 роком.  Із Божим благословенням звернувся до присутніх о. Богдан Боднар. Розпочалось святкування з виступу вокально-інструментального ансамблю «Компроміс», звучали новорічні пісні, різдвяні колядки, віншування.

Новорічні гуляння тривали далеко за північ, усіх бажаючих частували шампанським.