Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Cтародавня народна мудрість говорить:
"Якщо твої плани розраховані на десятиріччя — 
посади дерево, якщо твої плани
розраховані на віки — виховуй дітей".
Ми навчаємо і виховуємо дітей, тому наші плани
розраховані на віки, і це покладає на нас
особливу відповідальність.

 

5 

"ДИТЯЧИЙ САДОК - це той світ,в якому дитина живе у найважливіший період для  розвитку, і від того, як вона тут  живе,залежить не тільки її майбутнє, але майбутнє країни"

 

 

 

 

 

 

У селі Стрілківці, по вулиці Шкільна 4, серед довгокосих мальовничих берізок є маленька країна дитинства, що рясніє щирими усмішками. Ця чудо-країна — дитячий садок «Малятко». Щодня поспішають сюди щасливо малята. А ви були у «Малятку?» Тоді неодмінно завітайте! Тут ви відчуєте тепло навіть у похмуру днину.

Вперше дитячий садок було відкрито у 1930- х роках. 

Проектна потужність – 25місць. На сьогодні функціонує 1група,  віком від  віком від 3 до 6 (7) років. Загальна чисельність дітей – 24 чол. Керівник закладу -  Василів Любов Петрівна (контактний телефон (097)14-80-359).

Дошкільний заклад забезпечений педагогічними кадрами – директор, вихователь, музичний керівник  та обслуговуючим персоналом – 4 працівники.
Вся робота здійснюється згідно річного плану відповідно до Базових програм «Впевнений старт» та «Українське дошкілля ».

Виходячи з аналізу освітньо-методичної роботи, враховуючи досягнення і перспективи розвитку дошкільного закладу, педагогічний колектив визначив такі пріоритетні завдання :

  • Формувати мовленнєву та пізнавальну компетентність дошкільників на основі створення сучасного освітнього простору, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.
  • Сприяти розширенню форм та видів співпраці з родинами, прозорості та відкритості роботи закладу через роботу в соціальній мережі Facebоok.
  • Продовжити роботу над підвищенням мотивації педагогів до формування успішної соціалізації дитини, розвитку в неї соціальних потреб, вмінь та навичок.
  • Розвивати емоційну сферу дітей:долучати до світу емоцій людини, вчити контролювати свої почуття та переживання, підтримувати позитивне самовідчуття і почуття безпеки і довіри до навколишнього світу.
  • Формувати емоційно-чуттєве ставлення до світу мистецтва, виховання естетичного смаку та емоційної чуйності.

У садочку запроваджено такі цікаві форми роботи, як КВК, родинні свята-фестивалі,працює гурток «Умілі ручки» , в якому завзято трудяться і вихователі,і діти. Ними чимало робиться для оформлення приміщення закладу, проводяться виставки,

Заклад дошкільної освіти має всі необхідні умови, які відповідають сучасним санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам. Будівля має централізоване опалення, холодне та гаряче водопостачання, каналізацію, відповідно оснащені групові та службові приміщення. У будівлі ДНЗ розміщуються ігрова та спальна кімнати,гардероб,харчоблок,вбиральня.

Дошкільний  заклад  завжди  гостинно відчиняє свої двері для найменших мешканців нашого села. Тут завжди панує – комфорт і затишок, неповторний куточок краси і природи, чарівний світ книг та іграшок, а найголовніше – це уміло створенні працівниками навчального закладу умови для становлення розвитку особистості.