Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Мушкатівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів є комунальною власністю Борщівської міської  ради Тернопільської області. Навчальний заклад знаходиться у с.Слобідка-Мушкатівська і функціонує з 1986 року.     

Мета діяльності навчального закладу - створення оптимальних умов для розвитку соціально адаптованої та виховання креативної особистості, забезпечення можливостей постійного духовного самовдосконалення, збагачення культурного та інтелектуального потенціалу як найвищої цінності, розвиток національної свідомості.

У Мушкатівській загальноосвітній школі навчається 108 учнів, яких навчають 20 професіоналів своєї справи, талановитих педагогів під керівництвом директора  - Олега Миколайовича Юркова. Вони передають дітям свої знання та допомагають твердо стати на ноги, зайняти своє особисте місце у подальшому житті та працювати в рідній країні.

Навчально-виховний процес організовується відповідно до навчального плану та плану роботи школи. Знання, уміння та навички учнів відповідають вимогам Державного стандарту. Учні школи щороку беруть активну участь упредметних олімпіадах, змаганнях, конкурсах  районного, обласного та всеукраїнського значення. Шкільні предметні тижні насичені цікавими, змістовними розважальними заходами – святами, вікторинами, конкурсами.

Навчання у школі тісно переплетено з позакласними виховними заходами. У школі проводяться щорічні заходи приурочені до визначних та пам’ятних дат національного календаря, а також заходи для організації дитячого дозвілля та розваг.  Система виховної роботи закладу заснована на ідеї педагогіки життєтворчості, принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи, спадкоємності поколінь,  забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись.У закладі створено громадсько-освітній простір виховання в атмосфері добра і творчості, взаємодопомоги і взаємоповаги, що дає  модель ціннісних відносин.Основна увага приділяється формуванню громадянина-патріота України, виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою, формування в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я, належних гігієнічних навичок і засад здорового способу життя.

У жовтні 2013 року  в навчальному закладі розпочав діяти Музей домашньої ікони під керівництвом вчителя християнської етики Марти Ярославівни Кузьмич. Музей налічує 121 експонат. В ньомузібрані домашні образи з різних куточків нашого району та області, також на території села.Малювали їх народні митці.  На відміну від професійних художників, народні майстри у своїй творчості керувалися не усталеними канонами, а власними, народними уявленнями про невидимий, духовний світ. Деякі з них викинуті з домівок і дивом врятовані в часи войовничого атеїзму від знищення. При музеї працює група дітей, які випробують своїсили в ролі екскурсоводів. Приміщення музею є місцем для проведення уроків народознавства, зустрічей із цікавими людьми.

Нероздільною частиною освітнього процесу є гурткова робота в навчальному закладі. Це один із найефективніших шляхів розвитку творчо спрямованої особистості. Саме тому поряд із шкільними гуртками на базі школи працюють гуртки Борщівського будинку дитячої творчості.

Наш заклад — це не тільки приміщення з партами та дошками, але  це велика дитяча країна, де діти проводять значну частину свого часу, своє дитинство і юність.