Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

  Дитячий садочок «Малятко» розташований в центрі села Цигани. У  1976 році приміщення  середньої школи переобладнали  для дитсадка. Загальна площа приміщень дитячого садка 320 кв.м., а площа території 0,5 га.Приміщення розраховане на одну різновікову групу - 30 дітей. Дошкільний заклад забезпечений педагогічними кадрами:вихователь,асистент вихователя,музичний керівник,директор – Буяр Марія Михайлівна,а також Педагогічна  робота здіснюється згідно річного плану,відповідно до базових програм «Впевнений старт» та Українське дошкілля».

 Головним завданням  закладу є створення умов для розвитку творчих здібностей у дітей,самостійності,ініціативності,організованості в ігровій діяльності та формування в них стійкого інтересу до  пізнання довкілля  і реалізації себе в ньому. В групі створено розвивальні осередки:національний,осередок природи,осередок самостійної художньої діяяльності,осередок чергувань. Є спортивний майданчик та літній павільйон. Проводяться «Тиждні безпеки»,для ціннісного ставлення дл власного здоров’я.У садочку естетично оформлений куточок є «Батьківський куточок», «Національний куточок», «План евакуації», «Куточок природи».

Вся робота дошкільного закладу спрямована на те,щоб дошкільнята росли здоровими ,щасливими,всесторонньо розвинутими патріотами своєї країни.