Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3-гімназія імені Романа Андріяшика»

Борщівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3-гімназія імені Романа Андріяшика»  є заклад нового типу, випускники якого є самодостатніми, творчими та креативними особистостями, що мають ґрунтовні знання та володіють компетентностями  необхідними  у сучасному світі. 

З метою збереження і розвитку інтелектуального потенціалу суспільства, підтримки талановитої молоді, створення умов для розвитку її інтересів, природних обдарувань, підтримки творчої праці понад 60 вчителів та близько 550 учнів у НВК  постійно проводиться цілеспрямована системна робота.  

Забезпечується  диференціації та індивідуалізації навчання обдарованих дітей,  активізується робота по розробці й апробації, адаптації й модифікації навчальних програм щодо виявлення, розвитку і підтримки обдарованих дітей та здібної учнівської молоді, методичних та навчальних матеріалів роботи з ними.

Щорічно учні НВК за результатами Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, захисту науково-дослідницьких робіт МАН  здобувають 70-80 дипломів  районного рівня, 10-20 – обласного, є учасниками Всеукраїнського етапу.

Педагоги НВК  розширюють роль та можливості забезпечення системних змін, досягнення високої якості, ефективності, цілеспрямованого та прогнозованого розвитку у сфері національно-патріотичного виховання, виховання дітей та молоді в дусі відданості ідеалам соборності Україні, національної єдності світового українства, братерства і громадянської солідарності всього українського суспільства.  Команди учнів НВК є неодноразовими переможцями обласних та участиками Всеукраїнських етапів  дитячо-юнацької війсьово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)»,  «Нащадки козацької слави»

Спортивне життя вихованців нашої школи цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так. Адже здоровий спосіб життя та щоденна фізична підготовка, як дітей так і учителів, сприяють фізичному здоров’ю. Варто зазначити, що і ефективність уроків, систематичні тренування досвідчених учителів фізичної культури  дають свої результати. Учні закладу мають численні спортивні перемоги, є неодноразовими призерами різноманітних турнірів та змагань, районних та обласних конкурсів з баскетболу, волейболу, футболу, неодноразовими учасниками Всеукраїнського етапу «Олімпійське лелечення», «Сool games»

Наш заклад не може залишатись осторонь передових освітніх технологій. Ми знаходимось лише на початку захоплюючого шляху впровадження STEM-освіти в освітній процес, але вже маємо змогу проаналізувати наші перші кроки. Учителі  активно популяризують власний досвід впровадження STEM-освіти шляхом участі в методичних заходах різних рівнів.

Педагоги НВК   формують життєві компетентності інноваційної особистості старшокласника шляхом впровадження ІКТ у викладанні предметів природничо-математичного циклу в умовах інформатизації освіти та виховати компетентного і соціально зрілого випускника, здатного до професійного самовизначення