Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади
директора комунального некомерційного підприємства 
«Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги»
Борщівської міської ради 
14.05.2021

 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади
директора комунального некомерційного підприємства 
«Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги»
Борщівської міської ради 
14.05.2021

 

 1. Правові підстави проведення конкурсу:

           Стаття 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, кваліфікаційні характеристики для керівників закладів охорони здоров’я, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 №117 «Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників» ВИПУСК 78 «Охорона здоров’я» (зі змінами згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 № 1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я»), рішення сесії Борщівської міської ради від 09.10.2020 року № 2461 « Про безоплатне прийняття до комунальної власності Борщівської територіальної громади підприємств, установ, організацій та майна спільної власності територіальних громад сіл селищ та міста Борщівського району», рішення Борщівської міської ради від 24.12.2020 року № 90 «Про затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Борщівської міської ради, рішення виконавчого комітету Борщівської міської ради від 19.04.2021 року № 148 «Про проведення  конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської ради.

 1. Найменування, адреса: Комунальне некомерційне підприємство «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської ради.

 Юридична адреса підприємства: 48702, Тернопільська область, Чортківський район, м. Борщів, вул. Ст. Бандери, 108

 1. Основною метоюдіяльності підприємства є надання первинної медичної допомоги та інших видів медичної допомоги, здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що проживає на території Борщівської громади, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.
 2. Структура . КНП «Борщівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Борщівської міської ради має таку структуру

1) адміністративна частина/управління;

2) господарська частина;

3) лікувально – профілактична служба (підрозділи), що складаються з:

Борщівської міської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини та прикріплених фельдшерсько – акушерських пунктів с. Вовківці, с. Мушкатівка, с. Ланівці та фельдшерських пунктів м. Борщів, с. Верхняківці, с. Висічка, с. Сков’ятин,  с. Шишківці, с. Тулин;  

фельдшерсько – акушерського пункту с. Бурдяківці;

фельдшерського пункту с. Дубівка;

фельдшерського  пункту  с. Пеньки;

фельдшерсько - акушерського пункту с. Глибочок;

амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Кривче та прикріплених фельдшерсько – акушерських пунктів с. Сапогів, с. Бабинці; 

амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Гермаківка;

фельдшерсько – акушерського пункту с. Пилипче; 

фельдшерсько – акушерського пункту с. Панівці;

амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Королівка та прикріплених фельдшерсько – акушерських пунктів с. Стрілківці,                                    с. Пищатинці;  

фельдшерсько – акушерського пункту с. Цигани;

амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Іване - Пусте та прикріпленого фельдшерсько – акушерського пункту с. Залісся;

фельдшерського пункту с. Завалля;

амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Шупарка та прикріпленого фельдшерського пункту с. Худіївці.

 1. Кошторисні призначення на 2021 рік: 13 466 194,00 грн. в тому числі:
 • Кошти місцевого бюджету – 1 235 600,00 грн.
 • Кошти НСЗУ (первинна медична допомога) – 11 696 194,00 (згідно договору);
 • Кошти НСЗУ (вакцинація COVID) – 224 400,00 (згідно договору)
 • Кошти НСЗУ (лікування хворих на туберкульоз) – 310 000,00 (згідно договору).

     Вид економічної діяльності (КВЕД) – 86.21 Загальна медична практика.

 1. Прийом документів здійснюється: з 08 год. 00 хв. 14.05.2021 до 16 год. 00 хв. 28.05.2021 за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, м. Борщів, вул. Грушевського 2.
 2. Телефон для довідок:098 666 21 12 (Горб’як Тетяна  Борисівна),                    (03541)  2 12 64 (приймальна); електронна адреса: 04058485Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 3. Перелік документів, що подаються претендентом для участі у конкурсі:

1) Копія паспорта громадянина України.

2) Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з Додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (додається).

3) Резюме у довільній формі.

4) Автобіографія.

5) Копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи.

6) Згода на обробку персональних даних згідно з Додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 ( додається)

7) Конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі.

8) Довідка Міністерства внутрішніх справ про відсутність судимості (оригінал).

9) Медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України (оригінали).

10) Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з Додатком 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (додається)

11) Заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із Додатком 4 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (додається)

12) Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (2020 рік) (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

          Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

          Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші). Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи, подані (надіслані) Претендентами для участі у Конкурсі, не розглядаються у разі:

- подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

- надсилання  їх поштою після закінчення строку подання;

- надсилання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

 1. Вимоги до претендента:

1) Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі  знань «Управління та адміністрування » або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціально та поведінкові науки»,  або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я».

2) Стаж роботи не менше 3-х років за спеціальністю або одного року на керівних посадах.

 1. Вимоги до  конкурсної пропозиції: 

       Конкурсна пропозиція повинна містити проєкт  плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

 • план реформування підприємства протягом одного року;
 • заходи з виконання завдань підприємства і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
 • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;
 • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності підприємства.
 1. Умови оплати праці керівника– визначаються контрактом, укладеним з переможцем конкурсу.
 2. Дата і місце проведення конкурсу: Борщівська міська рада , Тернопільська область, Чортківський район, м. Борщів , вул. Грушевського, 2  03.06.2021 року о 14.00 годині

 Завантажити додатки