Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

6Кристалик до кристалика
Зійшлися у цей дім
З малесеньких кристаликів
Створили ми один
Кристалики малесенькі
Під сонечком, як квіти,
В садочку ми зростаємо -
Вкраїнські гарні діти
До вовчика і зайчика
У казку поринаємо
Де правда, а де кривда
Вже добре розрізняємо
Тут добрі вихователі,
Тут рідні каруселі,
Ми дружні обивателі,
Єдиної оселі
Ми сонячні малята
Моторні й галасливі,
Надія мами й тата,
Ми ростимо щасливі!
Та швидко сплине час
Покличе школа нас
Та про Кристалик – рідний дім
Розповімо усім!

Дошкільний навчальний заклад «Кристалик» 

Під розлогими деревами, що примикають до самих вікон дитячого садка, видзвонює щасливий сміх - це сміються діти дошкільного закладу «Кристалик»,що височіє в центрі селища цукрового заводу м. Борщева. Щоранку тут зустрічають своїх вихованців 12 чарівних жінок , 6 з яких – педагоги, які віддають їм часточку своєї душі і серця.

З історії закладу
Історія дошкільного закладу починається в далекому 1967 р,коли типовий дитячий ясла-садок Борщівського цукрового заводу на 185 місць прийняв своїх перших вихованців. Садок було збудовано в селищі цукроварів. Звідси і назва - «Кристалик» .З дня його заснування на протязі 28 років керувала садком завідуюча Надія Миколаївна Андрущенко .У 1995 р керівництво садком прийняла вихователь Войтків Лариса Максимівна,яка працювала завідуючою до 2000 року.
У 1996 р дитячий садок було передано на баланс Борщівської міської ради.
З тієї пори – це Борщівський дошкільний заклад №3 «Кристалик».

Сьогодення дошкільного закладу
Сьогодні «Кристалик»- це маленька дружна сім`я дітей та працівників, на чолі якої стоїть Шеремета Світлана Василівна. В садку діють 2 різновікових групи - «Ромашка» та «Кульбабка», які відвідують 48 дітей.
Працюючи з дітьми, вихователі дбають про створення розвивального середовища для дітей, залучають їх до світу прекрасного,вчать любити рідний край,його природу,знати і оберігати її. Екологічне виховання дітей посідає особливе місце в роботі вихователів. Слід відзначити вихователя-методиста Яблоньку Н.І.,вихователя Рокіцьку Л.М., Ярему О.В.,які плідно працюють у цьому напрямку. Вони виховують у дітей допитливість, працьовитість, вміння жити в колективі,розвивають логічне мислення, мову, уяву, бажання пізнавати світ, привчають дітей до звичаїв і традицій рідного краю. У творчій співпраці з вихователями виховують дітей і музкерівник Нігматулліна Н.Д. та вихователь фізкультури Михайловська Н.О.
В садку працює гурток «Умілі ручки» , в якому завзято трудяться і вихователі,і діти. Ними чимало робиться для оформлення приміщення закладу.
За свою працю педагогічний колектив неодноразово нагороджувався грамотами та дипломами управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Борщівської районної державної адміністрації, Борщівської міської ради. Та найвища нагорода для вихователів – здорові, розумні допитливі діти, маленькі українці, якими ми гордимося і які пам`ятають стежку до рідного садочку.

62014942

 

 

 

Завідуюча дитячим садком Шеремета Світлана Василівна

Адреса: м.Борщів вул.Л.Курбаса,9 тел.7-54-07